Yellowtail Conclusion voegt fintech ADPI toe aan portfolio

Vrouwen achter beeldscherm kantoor via Pixabay

Yellowtail Conclusion heeft ADPI, het hypotheek SaaS-platform voor geldverstrekkers en intermediairs, overgenomen van oprichter Maarten Tellegen en investeerder Beekers Capital. Met de aanvulling van het ADPI SaaS-platform voor hypotheek oriëntatie, advies, bemiddeling en beheer, heeft Yellowtail Conclusion "alle componenten in huis voor een digitaal en efficiënt hypotheekproces. Van het eerste klantcontact tot en met actief beheer. Hiermee komt onze droom om het adviesplatform van de toekomst te ontwikkelen nu wel zeer dichtbij".

ADPI zal worden geïntegreerd in Yellowtail Conclusion en als Hypact Advisor verder gaan. Daarmee wordt ADPI onderdeel van de volledige Hypact Suite met onder meer Hypact Online Advies, Hypact Hub en Hypact HypotheekAssist. Hiermee is Yellowtail Conclusion in staat om alle partijen in de hypotheekketen te bedienen: van zelfstandig adviseur, via serviceprovider naar geldverstrekker. Oprichter Maarten Tellegen en zijn team blijven betrokken.