VVP-Poll: wegvallen jubelton heeft merkbaar effect op de markt

stelling

"Het wegvallen van de jubelton lijkt effect te hebben in de markt. Een ruime meerderheid (70 procent) denkt dat hierdoor minder starters een woning kunnen kopen. Driekwart van de adviseurs gaat nu samen met de klant op zoek naar alternatieve financieringsmogelijkheden", aldus de recente ING Intermediair Index.

De stelling van deze week sluit hier op aan:  "Wegvallen jubelton heeft merkbaar effect op de markt"

We zijn benieuwd naar uw mening. U kunt HIER stemmen.

De stelling van vorige week luidde: 'Ik ga een actieve bijdrage leveren aan de transitie naar een duurzamere maatschappij'. Ondanks de bevlogen toespraak van Adfiz-voorzitter Roger van der Linden tijdens de Nieuwjaarsbijeenkomst was 59 procent van de respondenten het hier niet mee eens. Gezien ook de urgentie voor de samenleving en voor de financiële sector lijkt het toch tegen te vallen dat slechts een minderheid van de financieel dienstverleners zich wil inzetten voor een duurzamere maatschappij.