Vanuit eigen adviespakket actuele leninggegevens opvragen bij Florius

Vrouwen achter beeldscherm kantoor via Pixabay

Florius implementeert een nieuwe mogelijkheid via HDN waarmee de adviseur de actuele leninggegevens van Florius-klanten direct kan opvragen in zijn eigen adviespakket. Als de adviseur werkt met het crm-systeem ‘Elements’ van Faster Forward, kan hij de nieuwe functionaliteit al gebruiken en ervan profiteren. Florius verwacht dat deze functionaliteit ook snel in de andere pakketten beschikbaar komt.

Karin Polman, directeur van Florius: “Onze nieuwe functionaliteit sluit naadloos aan bij het convenant om het delen van brondata binnen de hypotheekketen te versnellen. De adviseur dient via het eigen adviespakket (via een IA bericht) een verzoek in voor de actuele leninggegevens van de klant. Wij controleren of deze klant toestemming heeft gegeven voor het delen van klantgegevens. Zo ja, dan ontvangt de adviseur (via een IX-bericht) de leninggegevens van deze klant automatisch in het adviespakket.”