Uitnodiging voor het college 'De mythe van de prestatiemaatschappij'

Arjan van Dam

Het Executive Program 'De Betekenis van Rijkdom' van de Erasmus Universiteit organiseert op 29 maart in Conferentiecentrum Samaya in Werkhoven (bij Utrecht) het college 'De mythe van de prestatiemaatschappij' met als spreker dr. Arjan van Dam.

"We leven in een prestatiemaatschappij en dat beïnvloedt diepgaand hoe we ons voelen, wat we denken en wat we doen. Wat betekent dit voor geluk, rijkdom en een duurzame samenleving? Wil je in je eigen en zakelijk leven hier wijzer in worden en een eigen visie over creëren? Kom naar het college en verrijk je!", aldus programmadirecteur Natasja Naron. "Kenmerkend voor een prestatiemaatschappij is dat niet je afkomst bepaalt wat je waard bent, maar je prestaties. Als je getalenteerd bent en hard werkt kan iedereen de top bereiken, dat is het bijpassende motto. Hiermee legt de prestatiemaatschappij de weg naar rijkdom open voor iedereen. Dus je zou op je gelukkigst zijn als je het meest succesvol bent van iedereen. Maar hebben we als mens alleen maar succes en goede prestaties nodig om gelukkig te kunnen zijn? Of hebben we meer nodig dat de prestatiemaatschappij ons niet kan geven?" Van Dam laat zien welke aspecten van de prestatiemaatschappij kunnen bijdragen aan ons geluk, waar je juist minder op moet focussen en hoe je gericht op ware rijkdom betekenisvoller kunt leven en werken.

Er zijn nog plaatsen vrij. Kosten 50 euro. Meer informatie klik HIER.