NN neemt The RoadsafetyLAB over

Autoverzekering autoweg 2018 TB

Nationale-Nederlanden neemt The RoadsafetyLAB over (voorheen VVCR-Prodrive). Edwin Grutterink, directeur Schade Intermediair: “We nemen The RoadsafetyLAB over om de ontwikkeling van Hello Mobility te versnellen en verder af te stemmen op onze verzekeringen.”

The RoadsafetyLAB streeft naar nul werkgerelateerde verkeersongevallen met behulp van datagedreven oplossingen voor wagenparken. Eén van de diensten die The RoadsafetyLAB aanbiedt, is Hello Mobility. Nationale-Nederlanden heeft  deze datagedreven oplossing destijds zelf ontwikkeld om bedrijven met wagenparken te helpen hun  verkeersveiligheid te vergroten en hun wagenparkkosten te verlagen. Tegelijkertijd kan Hello Mobility  bijdragen aan duurzamer rijgedrag. In 2021 heeft het Hello Mobility verkocht aan het toenmalige VVCR-Prodrive.