Jongeren Innovatie Programma 2023 gestart

Architecten vergadering kantoor via Pixabay

Ruim 30 young professionals vanuit negentien verschillende verzekeringsmaatschappijen zijn gestart met het Jongeren Innovatie Programma 2023. In multidisciplinaire teams doorlopen ze het innovatieproces van scoping tot pitch en werken aan toekomstgerichte, sectorbrede innovaties binnen het thema Voor alles en voor iedereen een verzekering.

Het Verbond van Verzekeraars: "De deelnemers gaan in teamverband aan de slag met één van deze challenges: AI en verzekeren, Vervoer van de toekomst, Virtuele eigendommen, De toekomstige jonge klant, Kwetsbaren van de toekomst, Solidariteit onder druk?. Op donderdag 7 december presenteren ze de innovaties aan experts uit de verzekeringssector tijdens het afsluitende Impact Event."

De verzekeraars die in 2023 deelnemers hebben aangedragen zijn a.s.r., Achmea, Ansvar, Arag, Athora, Dela, De Goudse, De Vereende, HDI Global Specialty, MS Amlin, Nh1816, NN Group, Onderlinge ’s-Gravenhage, Sazas, Scildon, TVM, Unigarant, Univé en VvAA.