Inschrijving JIP 2023 gestart

jip-2022-kick-off-7420

Voor alles en voor iedereen een verzekering. Dat is het thema van de achtste editie van het Jongeren Innovatie Programma (JIP) van het Verbond van Verzekeraars, waarvan de inschrijving is geopend. Het programma start op donderdag 14 september en bestaat uit vijf dagen waarin de deelnemers het innovatieproces doorlopen. Tijdens het afsluitende Impact Event op 7 december pitchen zij hun idee aan de sector.

Het Verbond over het thema: "Een breed begrip met veel maatschappelijke relevantie dat in zes challenges concreet wordt gemaakt. Denk bijvoorbeeld aan de groeiende groep (financieel) kwetsbaren in Nederland. Wie zijn dat en hoe kunnen verzekeraars hun maatschappelijke verantwoordelijkheid nemen? Of neem de toename van data die solidariteit onder druk kan zetten. Wat betekent dat voor verzekeraars? Verder is er ook een challenge over het vervoer van de toekomst en virtuele eigendommen."