Hyarchis rondt migratie DMS Ingage naar cloud af

Mark de Rijke 2023

Hyarchis heeft de migratie afgerond naar de cloud van het Document Management Systeem van Ingage (De Hypotheekshop, Huis & Hypotheek, Hypokeur, Merius Hypotheken, Impact Hypotheken en Hyra Hypotheken).

Om ervoor te zorgen dat huiseigenaren op een verantwoorde wijze een hypotheek kunnen krijgen, hebben de hypotheeklabels van Ingage veel brondocumenten nodig. Die moeten veilig worden bewaard volgens de geldende wet- en regelgeving. Ingage en moederbedrijf CMIS Group werken hiervoor al tien jaar met de software van Hyarchis.

Tot voor kort had Ingage de DMS-applicatie in eigen beheer. Dit onttrok veel capaciteit van de afdelingen IT en Compliance. Mark de Rijke, CEO van Ingage: “Onze medewerkers hebben nu meer tijd over om data te analyseren, verrijken en te beheren - waarbij Hyarchis nog meer helpt met zijn AI-functionaliteiten.”