Eerste Nederlandse bank met cashback

Euro's 50 via Pixabay

bunq is sinds woensdag de eerste Nederlandse bank met cashback. De neobank geeft haar Easy Money en Easy Green gebruikers één procent terug op alle uitgaven aan eten en drinken in horecagelegenheden. Laatstgenoemden krijgen daarnaast twee procent cashback op alle uitgaven in het openbaar vervoer. 
 
Vanaf nu kunnen bunq-gebruikers ook in meerdere valuta sparen en/of rente ontvangen. Consumenten krijgen 3,71 procent rente op USB en GBP. Zakelijke gebruikers ontvangen 2,3 procent rente op Amerikaanse dollars of Britse ponden.
 
Gebruikers kunnen voortaan de CO2-voetafdruk van hun uitgaven bijhouden in de bunq-app.
 
bunq kondigt daarnaast een samenwerking aan met Veritree, een datagedreven platform waar alles draait om aantoonbare impact op het milieu. De twee bedrijven slaan de handen ineen om elk jaar minstens vijf miljoen bomen te planten