DocRevolution neemt beheer Verzekeringskaarten over

Vrouwen achter beeldscherm kantoor via Pixabay

De Verzekeringskaarten worden naar verwachting per 1 januari 2024 overgezet naar het CMS van DocRevolution. Ook wordt een aantal verbeteringen doorgevoerd.

Het Verbond van Verzekeraars: "Eén van de kenmerken van DocRevolution is dat je met één document de Verzekeringskaarten kunt beheren van een veelvoud aan producten en labels. Dat levert dus gelijk efficiency op en het vermindert fouten. Daarnaast biedt DocRevolution andere handige functies voor de makers van Verzekeringskaarten zoals het kunnen voorstellen en accepteren van wijzigingen en het plaatsen van opmerkingen."

Het uiterlijk van de Verzekeringskaarten blijft gelijk, volgens de Europese regel: Insurance Product Information Document (IPID).

Het huidige Content Management Systeem voor Verzekeringskaarten wordt sinds 2015 gebruikt en is verouderd.