DIAS partner van Soepel

Soepel_DIAS_klein

DIAS stelt haar softwareplatform de komende twee jaar gratis ter beschikking aan Soepel, een nieuwe netwerkorganisatie die schadeverzekeringen toegankelijk wil maken voor mensen die om wat voor reden dan ook niet (goed) kunnen lezen en schrijven. Ook bij het afsluiten en gebruikmaken van schadeverzekeringen lopen laaggeletterden op tegen belemmeringen.

Soepel is opgericht door Mieke Dadema, voormalig directeur Volmachten bij Reaal.

Dadema: “Afgezien van wat versplinterde, vaak ideële initiatieven is er in Nederland vrijwel geen kennis en ervaring met schadeverzekeringen voor laaggeletterden. Het ontwikkelen van verzekeringen voor laaggeletterden is met recht een innovatietraject. Het is géén optimalisatie- of efficiëntieslag van iets dat al bestaat.”

Soepel zoekt partnersdie financieel kunnen bijdragen om de opstart te realiseren. Maar ook partners, zoals nu dus DIAS, die mee willen doen aan de netwerkorganisatie die Soepel is.

Lees ook het artikel van Mieke Dadema in de dinsdag verschenen nieuwe VVP (VVP 5-2022).

Foto: Samentha Roodakkers – DIAS Software, Mieke Dadema – Soepel, en Soelimen Lafkiri – DIAS Software.