Automatische mailing financiële risico's arbeidsongeschiktheid

Marieke van Zuien 2021

BNP Paribas Cardif en Accelerate hebben een volledig geautomatiseerd proces ontwikkeld waarbij na het hypotheekadvies automatisch een e-mail naar de klant wordt gestuurd om de financiële risico’s bij arbeidsongeschiktheid nogmaals onder de aandacht te brengen. De klant ontvangt uit naam van zijn adviseur een persoonlijk verzekeringsaanbod (Hypotheek Aflos Verzekering) in zijn vertrouwde ‘mijnomgeving’ en kan dit vervolgens eenvoudig online accepteren.

Marieke van Zuien, CCO BNP Paribas Cardif in België en Nederland: “Bij het afsluiten van een hypotheek hebben mensen veel aan hun hoofd waardoor ze de financiële risico’s bij arbeidsongeschiktheid tijdens de looptijd van hun hypotheek niet altijd kunnen overzien. Een belangrijk onderwerp want de meeste huiseigenaren kunnen bij arbeidsongeschiktheid niet meer aan al hun financiële verplichtingen voldoen. Toch sluiten maar weinig mensen, ondanks goed advies, hier een verzekering voor af. Door het implementeren van dit rebound proces wordt vanuit de adviseur een aantal dagen na het hypotheekadvies automatisch een e-mail gestuurd waarbij de klant op een rustiger moment herinnerd wordt aan de mogelijkheid de financiële risico’s bij arbeidsongeschiktheid te verzekeren.”